0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین تخته نرد بازی انفجار حکم پاسور کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  International Clubs AFC Champions League, Knockout stage
Guangzhou Evergrande
-
-
Shandong Luneng
Finished
۱۶:۳۰
Kashima Antlers
۱
۰
Sanfrecce Hiroshima
Finished
۱۴:۳۰
  International Copa America, Group C
Japan
۰
۴
Chile
Finished
۰۳:۳۰
  International World Cup, Women, Group C
Italy
-
-
Brazil
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Jamaica
-
-
Australia
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  International Youth U21 European Championship, Group C
Romania
-
-
Croatia
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
England
-
-
France
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Malaysia Super League
Pahang FA
-
-
Pknp FC
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Petaling Jaya City FC
-
-
KL Felda United FC
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Perak Tbg FC
-
-
Terengganu FA
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Pkns FC
-
-
Kedah
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
  International CONCACAF Gold Cup, Group C
Curacao
۰
۱
EL Salvador
Finished
۰۳:۳۰
Jamaica
۳
۲
Honduras
Finished
۰۶:۰۰
  International Clubs Club Friendly Games
PFC CSKA Sofia
۳
۰
FC Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
Finished
۱۲:۳۰
Spartak Trnava FC
-
-
KFC Komarno
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
FC CSKA 1948 Sofia
-
-
FC Strumska Slava
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
MFK Ruzomberok
-
-
MFK Tatran Liptovsky Mikulas
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
SK Slovan Bratislava
-
-
1 FC Slovacko
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
FC Orenburg
-
-
FC Cfr 1907 Cluj
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
MFK Tatran Liptovsky Mikulas
-
-
MFK Ruzomberok
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  International Clubs AFC Cup, Knockout stage
Ceres-Negros FC
۱
۱
HA Noi FC
Finished
۱۶:۰۰
Al-Jaish SC (SYR)
-
-
AL Jazeera Club Amman
بازی شروع نشده است
۲۰:۴۵
  Estonia Premium Liiga
FC Flora Tallinn
-
-
Nomme Kalju FC
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
Viljandi JK Tulevik
-
-
Maardu Linnameeskond
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Tartu JK Tammeka
-
-
JK Tallinna Kalev
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Brazil Brasileiro Serie C, Group A
Globo FC RN
۳
۳
Santa Cruz FC PE
Finished
۰۳:۳۰
Nautico PE
-
-
Botafogo FC PB
بازی شروع نشده است
۰۲:۰۰
  Indonesia Liga 1
Persib Bandung
۱
۱
Tira-Persikabo
Finished
۱۶:۰۰
Perseru Badak Lampung FC
-
-
Psis Semarang
بازی شروع نشده است
۱۳:۰۰
Madura United
-
-
PSS Sleman
بازی شروع نشده است
۱۳:۰۰
Persija Jakarta
-
-
Pusamania Borneo FC
بازی شروع نشده است
۱۳:۰۰
Persipura Jayapura
-
-
PSM Makassar
بازی شروع نشده است
۱۳:۰۰
Semen Padang FC
-
-
Tira-Persikabo
بازی شروع نشده است
۱۳:۰۰
Bhayangkara FC
-
-
Persela Lamongan
بازی شروع نشده است
۱۳:۰۰
Persepar Kalteng Putra
-
-
Bali United Pusam
بازی شروع نشده است
۱۶:۰۰
Persebaya Surabaya
-
-
Barito Putera
بازی شروع نشده است
۱۶:۰۰
Arema FC
-
-
Persib Bandung
بازی شروع نشده است
۱۶:۰۰
  International International Friendly Games, Women
Estonia
-
-
Belarus
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
  Finland Veikkausliiga
FC Lahti
-
-
Rovaniemi PS
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
Hifk
-
-
Seinajoen JK
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
  International UEFA Regions Cup
Slovak Western Region
-
-
Istanbul Region
inprogress
۱۶:۳۰
Hradec Kralove Kfs
-
-
Castilla Leon Region
Finished
۱۶:۳۰
Bavarian Fa
-
-
Ligue De Normandie
بازی شروع نشده است
۲۱:۱۵
South Region Russia
-
-
Dolnoslaski
بازی شروع نشده است
۲۱:۱۵
  Georgia Cup
Merani Martvili
-
-
FC Guria Lanchkhuti
inprogress
۱۷:۳۰
FC Samtredia
-
-
FC Saburtalo Tbilisi
inprogress
۱۷:۳۰
Tbilisi City
-
-
FC Zugdidi
inprogress
۱۷:۳۰
Gareji
-
-
FC Spaeri
inprogress
۱۷:۳۰
  Australia Sunshine Coast Premier League
Noosa Lions
-
-
Buderim Wanderers FC
Finished
۱۵:۰۰
  International Youth U19 Czech-Slovak Cup
Slovan Bratislava
-
-
Slavia Prague
Finished
۱۶:۰۰
  Iceland Urvalsdeild
Stjarnan Gardabaer
-
-
Breidablik Kopavogur
بازی شروع نشده است
۲۳:۴۵
  Russia Zone Moscow
SSH 75
-
-
FC Smena Komsomolsk-na-Amure
Finished
۱۳:۳۰
FK Sportakademklub Moscow
-
-
Trudovye Rezervy
Finished
۱۶:۳۰
FC FSM
-
-
FK Rosich
inprogress
۱۷:۳۰
Vulkan
-
-
Zelenograd
inprogress
۱۴:۳۰
FC Zenit Moscow
-
-
Ararat Moscow
inprogress
۱۵:۳۰
Burevestnik
-
-
Fc Express
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
FC Strogino-M
-
-
Setun Kuntsevo
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Australia Sunshine Coast Premier League Reserve
Noosa Lions FC
-
-
Buderim Wanderers FC
Finished
۱۳:۰۰
  Russia Moscow Championship
Torpedo-m
-
-
Tsentavr Moscow
inprogress
۱۷:۳۰
Sokol Moscow
-
-
Kuntsevo
بازی شروع نشده است
۱۹:۱۰
  Uruguay U19 League
Liverpool Montevideo
-
-
Defensor Sporting
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  Ukraine Vyscha League Chernivtsi Region
Fc Chagor
-
-
FC Voloka
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
  Russia Zone Chernozemeye
Fakel-m Voronezh
-
-
Atom Novovoronezh
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Russia Zone Golden Ring
Spartak Kostroma
-
-
Shinnik-M Yaroslavl
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Finland Amateur 3 Division Helsinki/Uusimaa 2
MPS/Atletico Malmi
-
-
TiPS
بازی شروع نشده است
۲۰:۴۵
Club Latino Espanol
-
-
Atlantis Fc/Akatemia
بازی شروع نشده است
۲۱:۴۵
  Finland Amateur 3 Division Helsinki/Uusimaa 3
Joki
-
-
Pkku
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
  Denmark Amateur U21
B1908
-
-
Hundested Ik
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Sweden Amateur U19 Division 1, Svealand
Enskede IK
-
-
IFK Aspudden
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید